Virksomheds-konsulenter

Har du brug for en virksomhedskonsulent? Her kan du se, hvem der kan hjælpe dig fra Jobcenter Hedensted.
Motorvej ved Hedensted.


Anne KvadratiskAnne Glibstrup, telefon: 20 23 67 43, mail: anne.g.sorensen@hedensted.dk
Målgruppe: Borgere længere fra arbejdsmarkedet
Rekruttering - fuld tid, deltid/småjob
Virksomhedspraktik, løntilskud
Projektleder

Carsten Lund Christensen KvadratiskCarsten Lund Christensen, telefon: 20 15 02 55, mail: carsten.christensen@hedensted.dk
Målgruppe: Borgere tilkendt fleksjob
Rekruttering – primært deltid
Virksomhedspraktik 



Carsten Kvadratisk

Carsten Momme, telefon: 23 44 31 52, mail: carsten.momme@hedensted.dk
Målgruppe: Borgere tilkendt fleksjob
Rekruttering – primært deltid
Virksomhedspraktik

 

Gro KvadratiskGro Engelbrecht Thomsen, telefon: 20 57 90 49, mail: gro.e.thomsen@hedensted.dk
Målgrupper: Borgere, der er klar til job
Rekruttering – fuldtid eller deltid
Virksomhedspraktik, nytteindsats og løntilskud.

 

Hanne Lidegaard

Hanne Lidegaard, telefon: 21 72 11 41, mail: hanne.lidegaard@hedensted.dk
Målgrupper: Borgere der er klar til job og borgere længere fra arbejdsmarkedet
Rekruttering - fuld tid, deltid/småjob
Virksomhedspraktik, løntilskud

 

Henrik LaursenHenrik Laursen, telefon: 23 65 77 90, mail: henrik.laursen@hedensted.dk
Målgruppe: Borgere længere fra arbejdsmarkedet
Funktionsleder for aktiveringsindsats
Koordinator for hjælpemidler
Rekruttering - fuld tid, deltid/småjob
Virksomhedspraktik, løntilskud

Jette Hamann

Jette Hamann, telefon: 20 34 61 29, mail: jette.hamann@hedensted.dk
Målgruppe: Dagpengemodtagere
Arbejdsfordelinger
Varsling ved større afskedigelser
Rekruttering
Virksomhedspraktik, løntilskud

John KlitgaardJohn Klitgaard, telefon: 51 71 84 25,
mail: john.klitgaard@hedensted.dk
Målgruppe: Borgere længere fra arbejdsmarkedet
Skånejob for førtidspensionister
Rekruttering - fuld tid, deltid/småjob
Virksomhedspraktik, løntilskud 

John SkovsboJohn Skovsbo, telefon: 24 66 01 84, mail: john.skovsbo@hedensted.dk
Målgruppe: Borgere længere fra arbejdsmarkedet
Skånejob for førtidspensionister
Rekruttering - fuld tid, deltid/småjob
Virksomhedspraktik, løntilskud

Lars NielsenLars Nielsen, telefon: 29 25 40 78,
mail: lars.nielsen@hedensted.dk
Målgrupper: Borgere, der er klar til job
Rekruttering – fuldtid eller deltid
Virksomhedspraktik, nytteindsats og løntilskud

 

 

Lena HansenLena Hansen, telefon: 51 71 87 77,
mail: lena.hansen@hedensted.dk
Målgruppe: Borgere længere fra arbejdsmarkedet
Rekruttering - fuld tid, deltid/småjob
Virksomhedspraktik, løntilskud


Linda KvadratiskLinda Due Hausner, telefon: 21 19 12 92, mail: linda.due@hedensted.dk
Målgruppe: Borgere længere fra arbejdsmarkedet
Rekruttering - fuld tid, deltid/småjob
Virksomhedspraktik, løntilskud

 

Louise KvadratiskLouise Hee Ahle, telefon: 30 46 86 56, mail: louise.hee.ahle@hedensted.dk
Målgruppe: Borgere længere fra arbejdsmarkedet. Koordinator for Task force – Code of care og mentorkursus. Krydsservice-ambassadør. Rekruttering - fuld tid, deltid/småjob. Virksomhedspraktik, løntilskud.

Malene Begborg Malene Begborg, telefon: 29 63 28 51, mail: malene.begborg@hedensted.dk
Arbejdsfastholdelse (sygemeldte medarbejdere)
Fast track
Krydsservice-ambassadør

 

Ole SandbergOle Sandberg, telefon: 20 34 61 32, mail: ole.sandberg@hedensted.dk
Målgruppe: Dagpengemodtagere
Voksenlærling
Jobrotation
Rekruttering – fuld tid eller deltid
Virksomhedspraktik, løntilskud

Randi KvadratiskRandi Frost Pedersen, telefon: 24 61 79 99, mail: randi.pedersen@hedensted.dk
Målgruppe: Borgere længere fra arbejdsmarkedet
Mentorkoordinator
Rekruttering - fuld tid, deltid/småjob
Virksomhedspraktik, løntilskud