Virksomheds-konsulenter

Har du brug for en virksomhedskonsulent? Her kan du se, hvem der kan hjælpe dig fra Jobcenter Hedensted.
Motorvej ved Hedensted.

Hanne Lidegaard

Hanne Lidegaard, telefon: 21 72 11 41, mail: hanne.lidegaard@hedensted.dk

 

 

 

Henrik LaursenHenrik Laursen, telefon: 23 65 77 90, mail: henrik.laursen@hedensted.dk

 

 

 

Jette Hamann

Jette Hamann, telefon: 20 34 61 29, mail: jette.hamann@hedensted.dk

 

 

 

John KlitgaardJohn Klitgaard, telefon: 51 71 84 25,
mail: john.klitgaard@hedensted.dk

 

 

 

John SkovsboJohn Skovsbo, telefon: 24 66 01 84, mail: john.skovsbo@hedensted.dk

 

 

 

Lars NielsenLars Nielsen, telefon: 29 25 40 78,
mail: lars.nielsen@hedensted.dk

 

 

 

Lena HansenLena Hansen, telefon: 51 71 87 77,
mail: lena.hansen@hedensted.dk 

 

 

 Louise Hee Ahle

Louise Hee Ahle, telefon: 30 46 86 56, mail: louise.hee.ahle@hedensted.dk

 

 

 

Malene Begborg Malene Begborg, telefon: 29 63 28 51, mail: malene.begborg@hedensted.dk

 

 

 

Ole SandbergOle Sandberg, telefon: 20 34 61 32, mail: ole.sandberg@hedensted.dk